Objednávky přijímáme na tel. +420 732 573 870

Reflexní čínská masáž nohou AN MO


"Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Stárnutí u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou."

Čínská masáž nohou An Mo je uzdravující masáž reflexních zón, meridiánů ( dráhy po kterých proudí v těle energie,která je jednou ze složek výživy jednotlivých orgánů ) a akupresurních bodů nohou.
Její čínský název AN MO znamená ,,tlačit a stisknout,, ( An ) a ,,třít,, ( Mo ) 
 Má více než dva tisíce let starou historii a patří mezi nejdůležitější a nejdostupnější metody tradiční čínské medicíny, které se praktikují hlavně jako prevence lidských onemocnění.
 Samotná masáž využívá zvláštních technik mechanického působení rukou a prstů na akupresurní body, které mohou dráždit i zklidňovat jednotlivé reflexní zóny, čímž se vytváří příjemný pocit v průběhu masáže a zlepšuje se celkový zdravotní stav. Obecně lze říci, že masáž nám pomáhá odpočinout si jak po tvrdé fyzické práci, tak i po intenzivní duševní. Pomáhá zbavit se starostí, stresu a únavy, posílit imunitu, zlepšit oběh krve, zabránit vzniku onemocnění a zpomalit proces stárnutí a mnohem, mnohem víc…

Masáž je vhodná pro děti i pro starší osoby
Může být prováděna při únavě, jak psychické, tak fyzické, při stresu, napětí v těle.

Kontraindikace
infekční onemocnění, těhotenství, plísňové onemocnění, problémy s žíly, stavy pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek, kožní onemocnění 


©3IT 2024 Tento web vytvořila společnost 3IT. Chcete také vlastní prezentaci?